top of page
1.jpg

Genibot czyli geniusz wśród robotów to mały, inteligentny robot edukacyjny pozwalający w ciekawy sposób wprowadzić najmłodszych w świat nauki. Robot po wydaniu mu odpowiednich poleceń może odgrywać rytm, dodawać i odejmować, rysować figury oraz poruszać się po przygotowanej linii. Jest to robot do nauki kodowania offilne i online. Otwiera dzieciom drzwi do świata nowoczesnych technologii i edukacji w nurcie STEAM. Praca z robotem, to ogromne korzyści dla dziecka, świetna zabawa, która rozwija miękkie kompetencje takie jak: logiczne, algorytmiczne myślenie czy zadaniowe podejście do stawianych problemów.

GeniBot mówi w dwóch językach - polskim oraz angielskim, co ułatwia naukę młodszym dzieciom, ale także daje dodatkowe możliwości nauki języka angielskiego. Karty do kodowania oraz instrukcja są również przygotowane w języku polskim i angielskim.

83648b8f-headergame-page-desktop-1536x797_edited.png
IMG_2688_edited.jpg
IMG_2688_edited.jpg

Genibota możemy wykorzystać na różnych etapach edukacji. Możemy programować go zarówno za pomocą kart do kodowania, jak i aplikacji, a także wykorzystując Scratch. Możemy go używać na macie do kodowania, na kartce papieru, na podłodze... Indywidualnie, zespołowo i z całą grupą.

bottom of page